نسخه جدید و آخر تغییر موقعیت مکانی اندروید Fake GPS location - Hola

دسته بندی:   نرم افزار » موقعیت یاب و gps  | 541 بازدید  | 2 دانلود

نسخه جدید و آخر برنامه Fake GPS location – Hola 1.60.921 نرم افزار تغییر موقعیت مکانی جعلی اندروید

Fake GPS location – Hola اپلیکیشن جالب برای دور زدن موقعیت مکانی اصلی شما در سیستم عامل اندروید است.شما با نصب برنامه میتوانید دوستان خود را فریب دهید و بگویید من در تعطیلات کشور رم به سر میبرم،در حالی که شما در خانه خود هستید!!!!مثلا در شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام یک عکس قرار میدهید و موقعیت مکانی فیک یا جعلی را تنظیم میکنید کشور فرانسه!!دوستان شما فکر میکنند شما در کشور فرانسه هستید.!

بسیار جالب است حتی در مسنجرهای مختلف برای یافتن دوستان میتوانید موقعیت مکانی را تغییر داده و دوستانی که میخواهید پیدا کنید از کشوری که تنظیم کرده اید باشد.در کل کاربردهای این اپلیکیشن بسیار بالا و بسیار جذاب است.اگر شما هم میخواهید خانواده،دوستان و… را با این کار سرکار بگذارید بهترین گزینه این اپلیکیشن است.توجه داشته باشید این اپلیکیشن برای اولین بار در ایران توسط منبع اندروید ایران “ ویترین اپلیکشین ” معرفی میشود.پیشنهاد میکنیم برای اولین بار این اپلیکیشن را از سرورهای قدرتمند و پرسرعت ویترین اپلیکشین دانلود نمایید.

انتشار برای اولین بار در سطح وب ایران توسط ویترین اپلیکشین

طریقه استفاده برنامه: اطمینان حاصل کنید که در تنظیمات موقعیت مکانی / موقعیت مکانی دقت بالا را در تنظیمات غیرفعال کنید و فقط GPS ONLY یا Device only باشد. محل درخواست شده بر روی نقشه را انتخاب کنید یا از نوار جستجو برای یافتن یک آدرس خاص استفاده کنید، سپس روی دکمه Play کلیک کنید.

تبریک!مکان شما به تازگی تغییر کرده است

آخرین تغییرات برنامه:

رفع اشکالات جزئی


دانلود برنامه
دیدگاه کاربران
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.